fbpx
 Tasuta tarne alates 90€.

Kiik ja lapse ohutus

Oleme alati olnud seda meelt, et lapse ohutus on mänguasjade puhul kõige olulisem. Seepärast oleme võtnud enda südameasjaks, et kiik, milles sinu laps kiikuma hakkab, oleks talle ohutu ja iga millimeeter sellest tema nahale allergiavaba.

Sinu lapse turvalise kiikumise ja heaolu tagamiseks järgime kiike valmistades kõiki nõudeid ohutusele, mille Euroopa Liit on kehtestatud. Arvestama peab iga millimeetriga, mis nõuetes kirja on pandud. Kõik materjalid ja viimistlusvahendid, mida kiige tootmisel kasutame, ei sisalda lapsele ohtlikku keemiat. Materjalid on allergiavabad ning lapse- ja loodussõbralikud.

Kiige valmistamisel kasutatav lina-puuvilla või puuvilla kangas on toodetud Euroopas, mille kvaliteetsust tähistab OEKO-TEX standard 100 sertifikaat. Kõik kiige detailid õmbleme kokku topelt õmblustega tugeva ja vastupidava OEKO-TEX standard 100 sertifikaadiga polüesterniidiga. OEKO-TEX standard 100 sertifikaati omavavad ka kiigekomplektis olev padi ja selle sisu ning kiige sisse käiva isteosa pehmenduse sisu. Kõik ikka selleks, et kiik ja selle osad oleksid sinu lapsele turvalised, allergiavabad ja naha vastas mõnusalt pehmed kui taevane pilveke.

Kangast kiike vormivad tugevad kasepuidust pulgad, mis on valmistatud Eesti puhtas looduses kasvanud kaskedest. Pulgad on töödeldud pinnuvabaks ning viimistletud lapse- ja loodussõbraliku õlivahaga. Kasepuidu oleme valinud teadlikult selle tugevuse tõttu, et vältida võimalike pinde ja vaigu eraldumist.

Köis, mille abil kiik ripub, on tugev, ilmastiku- ja UV-kindel. Oma tugevuse ja heade füüsikaliste omaduste tõttu on köis kõrgelt hinnatud ka merenduses, tööstuses ja ehituses.

Võid kindel olla, et Digrise kiik, mille lapsele välja valid, on turvaline. See on valminud parimatest allergiavabadest materjalidest ja kõiki Euroopa Liidus kehtestatud ohutusnõudeid järgides. Kiik on läbinud nõutud ohutuskatsed ja omab CE-vastavusmärgist.

Selleks, et kiik rõõmustaks sinu last turvaliselt ja võimalikult kaua, tutvu kindlasti ka kiigega kaasasoleva kasutus- ja ohutusjuhendiga.

Käsitööna valminud unikaalse disainiga Digrise kiik on investeering sinu lapse õnnetundesse ja kodu sisustusse.  See on võimalus veeta lapsega koos kvaliteetselt aega, tunda rõõmu lapse rõõmust ning anda disainga oma unistuste kodule nägu. Sisusta oma unistuste kodu laste- või elutuba Digrise kiigega!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga