DIGRISE alguslugu

Digrise esimene beebikiik Lõbus loomapere

Meie huvi kangast kiikede vastu sai alguse interneti avarustes surfates. Sattusime nendest vaimustusse ning pidime ka oma pisikestele, sel hetkel 6. ja 9. kuu vanustele põngerjatele, need saama. Panime pead kokku ja hakkasime lõikeid välja mõtlema. Lõiked valmis ja võiski töö alata.

Mis siis ikka, teeme ära!

Meie pisikesed põnnid võisid nüüd kiikuda palju süda lustis. Ka sõprade lapsed said maitsed suhu ning nende vanemad, nähes, kui palju võib kiikumine lapsele rõõmu pakkuda, olid tõsiasja ees, et ka neile on koju kiike tarvis. Tellimusi hakkas tulema siit ja sealt, kuid meie olime sel hetkel veel kitsid ega tahtnud teistele õmmelda. Kuid sõbrad ei jätnud jonni meid oma soovidega pommitada ja tahtjaid aina lisandus. Mis siis ikka, teeme ära!

Karmid nõuded

Otsus hakata kõigile soovijatele kiikesid müüma, ei ole niisama lihtne kui esialgu tundus. Kohe alguses sai meile selgeks, et kiikesid edasi müües, peavad need vastama ohutusnõuetele. Oluline on ka materjalide valik, millest tooted valmivad. Tutvudes Euroopa Liidu ohutusnõuetega, saime teadmised ohutute ja turvaliste kiikede loomiseks. Näpuga nõuetes järge ajades, saigi meie esimene kiik valmis – Lõbus Loomapere, mille üle me uhked olime… ja oleme siiani!

Selleks, et saaksime kiige turvalisuses ja vastupidavuses kindel olla, viisime selle ohutuskatsetele.

Katsete tulemuste protokollis oli kirjas, et kiik vastab kõikidele ohutusnõuetele. Kiik pidas ka suurtele raskustele vastu, ilma ühegi õmbluse venimiseta. Saime teada, et sel hetkel olime esimesed, kes käsitöökiike testimas käinud on. Päris uhke tunne oli esimene olla!

Tänaseks saame kinnitada, et kõik Digris’e tooted on valminud kvaliteetsetest naturaalsetest lapsele ja loodusele ohututest materjalidest. Vastavad Euroopa Liidu karmidele nõuetele ja kannavad CE – vastavusmärgist.

Brändi nimi

Variante oli nimedest palju, kuid sobiv ei tundunud üks ega teine. Ühel hetkel seilas mõtetes meie armsa ema nimi Sigrid. Oleks vist hea nimi? Kirjutaks õige tagurpidi? Tagurpidi oleks nimi päris vahva ja sobiks meile hästi. Mõte uitas ja uitas, kuniks sai kõva häälega välja öeldud, kuid väikese vimkaga, Dirgis’est sai DIGRIS. Jah, seep’ see on – DIGRIS!

Digrise algusluhu Logo

Aitäh,

et oled DIGRIS’e avasüli vastu võtnud ja meie loomingu kiidusõnadega üle puistanud!

Aitäh,

et oled DIGRIS tooteid tellinud, sest ilma Sinuta ei oleks DIGRIS’t!

Aitäh,

et annad tagasisidet, olgu see siis avalikult või privaatselt, meile on see väga oluline!

Aitäh

kõikidele praegustele ja uutele DIGRIS’e fännidele, just teie hoiategi meil tuult tiibades!

Armastusega Karin ja Jaane