Lastekiiged

  4 Products

  • Pehme istekiik Laost otsas
   49.00
   Tasu kolme võrdse maksena 3 x 16.33

   Kõikidest beebidest saavad liigagi ruttu tormakad maimikud, aga kiikumislust ja lendlemissoov jäävad veel kauaks ning kus mujal seda rahuldada, kui vahval ja värvilisel istekiigel. Hüppa peale ja õhulend võib alata! See vahva ja mänguline kiik on kõikidele superkangelastele, kellel vanust juba kolm aastat ja rohkem. Lustlik kiikumine peletab igavuse mägede taha ning loob põnevust ja lõbusust. Vaja läheb vaid laste enda fantaasiat, mis loob tundide viisi ekraanivaba mängimist.

  • PlaadikiikPlaadikiik Laost otsas
   59.00
   Tasu kolme võrdse maksena 3 x 19.67

   Kiige suurus 20x40cm

   Köite pikkus 2×4,5m

   Komplekt sisaldab riputamiseks kahte kvaliteetset roostevaba metallrõngast. Laekonksud ei kuulu komplekti! Laekonksud leiad SIIT

   Vanusele alates 3+ eluaastat
   NB! Palun jälgi, et laps oskab iseseisvalt kiigel istudes tasakaalu hoida!
   Sobib kasutamiseks toas.

    

  • Rippredel
   67.00
   Tasu kolme võrdse maksena 3 x 22.33

   Kuhu viib rippredel väikese maailmaavastaja? Puu otsa linnupesi avastama? Või hoopis piraadilaevale kõrge masti otsa merd uudistama? Valik on sinu, väike seikleja! Vahva rippredel pakub arendavat ja fantaasiarikast meelelahutust just üle 3- aastastele ronimismaiastele sõbrakestele.

   Vastab EL kehtestatud mänguasjade ohutusnõuetele.

    

  • Ümmargune kiik Laost otsas
   39.00
   Tasu kolme võrdse maksena 3 x 13.00

   Ümmargune istekiik pakub väikelestele palju rõõmu. Sellele ronides treenib laps oma käte ja kõhulihaseid ning arendab koordinatsiooni.