Lastele

Filters
Done

3 Products

 • Laste T-särk "Maailma naba"
  19.00

  “Maailma naba”  on lustlik maailma tähtsaim tegelane, kes armastab üle kõige olla tähelepanu keskpunktis. T-särk sobib selga igale lapsele, sest on pehme, avaralt mugav ja ei piira liikumist. Lapsevanemad hindavad kõrgelt T-särgi materjali, milleks on 100% nahasõbralik puuvillane kangas (öko-tex sertifikaadiga).

 • Laste pusa Väike suslikLaste pusa Väike Suslik
  0.0029.00

  Väike suslik on lustlik tegelane, kes armastab üle kõige mängida ja lõbutseda.
  Väikese susliku pusa on mõnusalt avara lõikega, ilma kapuutsita, mistõttu on lapsel seda lihtne selga panna ja mugav jope või kombe all kanda. Väike suslik sobib kandmiseks nii tüdrukutele kui poistele ja pärast nende väikevendadele ja -õdedele :).
  Oleme kindlad, et pusa saab lemmikuks nii pisemale kui suuremale maailmaavastajale, sest on mõnusalt avar, soe ja väga pehme.
  Siiditrükis trükitud väikese susliku pilt on mänguplatsidel kindel pilgupüüdja. Materjali koostises on 50% puuvilla ja 50% polüesterit, seest uhutud fliis.

  Kui soovid teha ühe pisikese susliku õnnelikuks, kuid ise külla minna ei saa, siis paneme meie kingituse ja head soovid sinu eest teele. Vaata, kuidas seda teha SIIT

  NB! Halli värvi pusa 1/2 aastat suurus vastab pigem suurusele 9-12 kuud.

 • Laste t-särk Väike suslik
  19.00

  Väike suslik on lustlik tegelane, kes armastab üle kõige mängida ja lõbutseda. Väikese Susliku T-särk sobib selga igale pisikesele maailmaavastajale seiklusretkedeks, sest on
  pehme, avaralt mugav ja ei piira liikumisvabadust. Lapsevanemad hindavad kõrgelt T-särgi materjali, milleks on 100% nahasõbralik puuvillane kangas (öko-tex sertifikaadiga).
  Lapsed armastavad aga kõige rohkem särgil siiditrükis trükitud Väikese Susliku pilti. T-särk on mänguplatsidel kindel pilgupüüdja.