Valguskardin “Tähekesed” 80 LED-iga

24.00

Kui väljas läheb külmaks ja pimedaks, on tähekestega valguskardin suurepärane idee kaunistada oma kodu ja aed õdusaks ja mõtisklevaks advendiajaks. Valguskardin loob romantilise, lõõgastava või piduliku õhkkonna, mis sobib igaks sündmuseks.

Tarne 5-15 tööpäeva

Muuda tellimus metsa-positiivseks

Panustame poole kliimapositiivsetest kuludest. 1,66% teie tellimusest. Loe lisa

Kirjeldus

Kaunista oma kodu jõuludeks või muuks pidulikuks sündmuseks romantiliste sooja valgusega tähekestega.

Kaheksa erineva valgusrežiimiga valguskardin on suurepärane võimalus oma kodu või aeda jõulude ootel kaunistada ja romantilisemaks muuta.

Valguskardin koosneb kaheksast ribast, millel igaühel on 10 sooja valgusega tähekest. Valguskardina pikkus on 1,20 m, ühe kardinariba pikkus on 1,50 m ja kogupikkus 6,05 m. Valguskardina komplekti kuulub 8 iminapaga konksu, millega on valguskardinat lihtne kinnitada. Suurema tähe läbimõõt on 9,8 cm ja väiksema tähe 5,4 cm.

Valguskardinale saab seada taimeri, mis lülitab valguse automaatselt sisse ja välja ning sellel on ka mälufunktsioon, mis taastab eelmise valgustusrežiimi pärast toite väljalülitamist ja uuesti sisselülitamist.

Valguskardinat saab juhtida nii adapteri pistikul asuva nupu kui ka kaasasoleva kaugjuhtimispuldi abil. Kaugjuhtimispuldil on 13 nuppu, mille abil saab sisse/välja lülitada, valida sobiva valgustusrežiimi, reguleerida heledust ja määrata taimeri.

Valguskardinal on IP44-sertifikaadiga, mis tähendab, et see on kaitstud pritsmete eest ja on ilmastikukindel, mistõttu saab seda kasutada nii sise- kui ka välistingimustes.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.