fbpx
 Tasuta tarne alates 115€.

Kiik, mis hoiab Su lapse tervist ja tulevikku

Sinu last ümbritsev keskkond on oluline nii tema tervist, aga ka tulevikku silmas pidades. Lastel tekib aja jooksul palju väljavahetamist vajavaid asju. Kiik ei peaks olema üks nendest. Tänu kõrgele kvaliteedile ning vastupidavusele, rõõmustavad Digris kiiged lapsi pikki aastaid. Väikesel lapsel kipub olema palju asju: mänguasjad, sööginõud, transpordivahendid, riided, hügieenitarbed, mööbel ja palju muud. Paraku kõik, mida kasutatakse, see kulub ja nii vajab suur osa neist välja vahetamist kas kasutamise ajal või hiljemalt teise lapse perre tulekuks.

Tootmine ja tarbimine koormab keskkonda, ent keegi ei taha oma lapsi vajalikest või rõõmu pakkuvatest asjadest ilma jätta. Lahendus on vastutustundlik tootmine ja tarbimine. Digris kiiged ei suurenda ökoloogilist jalajälge ega laena tänast rõõmu kiikumisest tema tuleviku arvelt. Ka pakkematerjali valides oleme silmas pidanud keskkonnasõbralikkust. Kõik pakid jõuavad meie juurest Sinuni taaskasutatavates pappkastides. Kuidas me seda teeme?

Ökodisainitud kiiged, mis hoolivad lapsest

Digris järgib oma tegevuses ökodisaini põhimõtteid. Kõik meie kiiged valmivad vastavalt tellimustele käsitööna – ei mingeid ülejääke ega ületootmist. Kõik materjalid, millega laps kokku puutub, omavad Öko-tex standard 100 sertifikaati, mis tähendab, et need on nahasõbralikud, allergiavabad ja naturaalsed – kanga värvimisel pole kasutatud mürgiseid aineid.

Kuigi Öko-tex standard 100 tooteklasse on neli, kasutame meie kahte esimest, millel on kõige kõrgemad kriteeriumid. Esimesse kuuluvad tooted, mis mõeldud imikutele ja teises tooted, mis on otsekontaktis nahaga. Kiiges embavad materjalid Su last samamoodi nagu seljas olevad riided. Miks peaks siis leppima vähemaga?

Oluline on ka kiige konstruktsioon, mis hoiab last turvaliselt kiiges. Digris kiikedele annavad vormi Eesti looduses kasvanud kaskedest pulgad, mis on töödeldud ja viimistletud lapse- ja loodussõbraliku õlivahaga. Nii saad kindel olla, et laps ei saa pulkade küljest pinde või vaiku ning teda ümbritseb kiiges tugev puit.

Kõik Digris tooted vastavad Euroopa Liidu nõuetele ja kannavad CE-vastavusmärgist. Vali enda koju turvaline, vastutustundlik ja lapse tervisele ohutu kiik siit.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga