fbpx
 Tasuta tarne alates 115€.

Nipid, mis aitavad beebil hammaste tuleku valutult üle elada.

Hammaste tulek võib olla valulik ja väsitav nii lapsele kui tema vanematele. Õnneks on mõned abivahendid, mis aitavad hammaste tuleku aja kõigi jaoks valutumalt mööda saata.

Rahutus, jooksev ila, käte ja muude asjade pidev suhu panemine ning närimine – need on põhilised märgid, et lapsel tulevad hambad. Kui tekib kahtlus, võib vaadata või katsuda puhta käega iget. Hammaste tulemise järjekord on lastel pisut erinev, aga enamasti tulevad esimesena alumised ja ülemised lõikehambad ning viimasena tagumised purihambad.

Kuidas last aidata?

Hammaste tuleku ajal tunneb beebi ebamugavust, mis on põhjustatud igemete sügelusest ja valust. Valu vastu aitab beebidele mõeldud valuvaigisti ning pisut ka erinevad hambageelid. Sügelust proovib laps leevendada käte ja erinevate asjade suhu panemise ja närimisega. Seda saab aga teha efektiivsemalt erinevate spetsiaalsete närimislelude abil.

Digris e-poest leiab suure valiku närimisrõngaga kaisulappe ja erinevaid loomakujukestega närimislelusid. Närimislelud masseerivad igemeid ja leevendavad sügelust.

Närimisrõngaga kaisulapp

Kõik Digrise käe all valminud kaisulapid on valmistatud öko-tex standard 100 sertifikaadiga musliinkangast ning omavad CE-vastavusmärgist. Närimisrõnga värvikirevate mummude närimine leevendab igemete sügelust ning arendab ka beebi motoorseid oskuseid ja nägemist. Lapp aitab püüda tilkuvat ila, jättes riided kuivaks ja puhtaks. Lisaks pakub tekike beebile turvatunnet ajal, mil ebamugavustunne on suur ja valu häirib.

Võimalik on tellida ka nimelisi kaisulappe oma lapsele või kingiks. See muudab praktilise kingi veelgi personaalsemaks ja armsamaks. Vaata kogu närimisrõngaga kaisulappide valikut siit.

Närimislelud

Digrise e-poes müügil olevad närimislelud on beebisõbralikud – need on valmistatud food grade silikoonist, mis ei sisalda BPA, PVC, ftalaate ja teisi beebile kahjulikke aineid. Närimislelude kujud on valmistatud selliselt, et lapsel oleks neid lihtne haarata ja närida. Kõigil närimisleludel on CE-vastavusmärgis.

Hea nipp! Kui lapsel on igemed väga paistes või valulikud, võib aidata ka närimislelu külmaks tegemine. Pannes närimislelu 10 minutiks enne lapsele andmist külmikusse, saab veelgi efektiivsemalt aidata kaasa igemevalu leevendamisele.

Digrise närimislelude tootevalikuga saad tutvuda siin.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga